I miejsce w Gminie Lelis!

Sportowcy z naszej szkoły mogą być dumni- powtórzyli sukces z przed roku i w ogólnej klasyfikacji szkół z terenu gminy Lelis zajęli I miejsce w kategorii dzieci. W punktacji powiatowej zajęliśmy 6 miejsce. Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się podczas sesji rady gminy Lelis w dniu 28.12.2018r. Jest to najwyższa lokata w historii naszej szkoły. Ciężko będzie kiedykolwiek powtórzyć te wyniki ale niewątpliwie jest to bodziec do ciężkiej pracy. Na ten wynik złożyły się przede wszystkim sukcesy dziewcząt gdzie największym z nich było zajęcie 7 miejsca w Wojewódzkich zmaganiach piłkarek nożnych. Nasza uczennica Julita Pietruczuk uzyskała największą ilość punktów i została najlepszą sportsmenką w Gminie. Wyróżnione zostały także Eliza Pietruczuk i Weronika Przybyła oraz nauczyciel wychowania fizycznego pan Rafał Kosek. Mamy powody do dumy- gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy w ciągu całego roku szkolnego wkładają ogrom wysiłku w zmagania sportowe! To też wasz sukces. Powodzenia w kolejnych zawodach i turniejach.

Red. Rafał Kosek